Difference between revisions of "Translation collaboration"
Jump to navigation
Jump to search
(Affiche) |
(Cenon) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
| [[Calculator]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || | | [[Calculator]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Cenon]] | + | | [[Cenon]] || . || . || . || y || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[GeorgFleischmann]] |
|- | |- | ||
| − | | [[ClipBook]] | + | | [[ClipBook]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[EnricoSersale]] |
|- | |- | ||
| [[CodeEditor]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || | | [[CodeEditor]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || | ||
| Line 28: | Line 28: | ||
| [[GWorkspace]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[EnricoSersale]] | | [[GWorkspace]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[EnricoSersale]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[GWRemote]] | + | | [[GWRemote]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[EnricoSersale]] |
|- | |- | ||
| [[HelpViewer]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || | | [[HelpViewer]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ImageViewer]] | + | | [[ImageViewer]] || . || y || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[PhilippeRobert]] |
|- | |- | ||
| [[LuserNET]] || . || . || . || y || . || y || y || y || . || . || . || . || . || . || . || y || . || . || [[AlexanderMalmberg]] | | [[LuserNET]] || . || . || . || y || . || y || y || y || . || . || . || . || . || . || . || y || . || . || [[AlexanderMalmberg]] | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
| [[ProjectCenter]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[SergStoyan]] | | [[ProjectCenter]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[SergStoyan]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[SlideShow]] | + | | [[SlideShow]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[FabienVallon]] |
|- | |- | ||
| − | | [[StepBill]] | + | | [[StepBill]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || |
|- | |- | ||
| [[Terminal]] || . || y || . || y || . || y || y || y || y || . || . || y || . || . || y || y || . || y || [[AlexanderMalmberg]] | | [[Terminal]] || . || y || . || y || . || y || y || y || y || . || . || y || . || . || y || y || . || y || [[AlexanderMalmberg]] | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| [[ViewPDF]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[StefanKleineStegemann]] | | [[ViewPDF]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[StefanKleineStegemann]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[WrapperFactory]] | + | | [[WrapperFactory]] || . || . || . || . || . || y || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || . || [[RaffaelHerzog]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 03:27, 4 May 2005
| Program | ar | bg | cz | de | dk | en | es | fr | hu | it | jp | nl | pl | ro | ru | se | th | tr | Developer |
| AddressManager | . | y | . | y | y | y | y | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | BjoernGiesler |
| Affiche | . | . | . | y | . | y | y | y | . | . | . | . | . | . | . | y | . | . | LudovicMarcotte |
| Calculator | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | |
| Cenon | . | . | . | y | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | GeorgFleischmann |
| ClipBook | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | EnricoSersale |
| CodeEditor | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | |
| Cynthiune | . | y | . | . | . | y | . | y | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | WolfgangSourdeau |
| EasyDiff | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | |
| EdenMath | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | |
| GNUMail | y | y | y | y | . | y | y | y | . | . | . | . | . | . | y | y | . | y | LudovicMarcotte |
| Gomoku | . | y | . | y | . | y | y | y | . | y | . | . | . | . | . | y | . | . | NicolaPero |
| Gorm | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | GregoryCasamento |
| GWorkspace | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | EnricoSersale |
| GWRemote | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | EnricoSersale |
| HelpViewer | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | |
| ImageViewer | . | y | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | PhilippeRobert |
| LuserNET | . | . | . | y | . | y | y | y | . | . | . | . | . | . | . | y | . | . | AlexanderMalmberg |
| Poe | . | y | . | y | . | y | . | . | . | y | y | . | . | . | . | . | y | . | RobBurns |
| Preferences | . | y | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | JeffTeunissen |
| Preview | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | FabienVallon |
| ProjectCenter | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | SergStoyan |
| SlideShow | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | FabienVallon |
| StepBill | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | |
| Terminal | . | y | . | y | . | y | y | y | y | . | . | y | . | . | y | y | . | y | AlexanderMalmberg |
| TextEdit | . | y | . | y | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | y | . | . | . | JeffTeunissen |
| ViewPDF | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | StefanKleineStegemann |
| WrapperFactory | . | . | . | . | . | y | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | . | RaffaelHerzog |